Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Procedūros » Kovo 8-oji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 8-osios proga moterys tikisi dovanų

Apklausa parodė, kad Lietuvos moterys lieka ištikimos tradicijoms ir per kovo 8-ąją (Moters dieną) tikisi gauti gėlių, bet joms ne mažiau svarbios jausmingos ir lepinančios dovanos.

Socialiniame tinkle „Facebook“ atliktos apklausos duomenimis, moterys tikisi ne materialių, bet malonių, nuoširdžių ir jausmingų dovanų. Taip mano 49 proc. apklausoje dalyvavusių moterų. Ne mažiau nei gėlių jos norėtų gauti ir iš tiesų moteriškų – kvepiančių dovanų: kvepalų, aromatingų SPA procedūrų ir kitų poilsio bei grožio kompleksų.

Uždarosios akcinės bendrovės, atlikusios apklausą, vadovas Ernestas Kačerauskas patvirtino, kad per kovo 8-ąją iš tikrųjų išauga masažų ir kitų grožio puoselėjimo procedūrų pardavimai. „Šios paslaugos teikiamos už tikrai prieinamą kainą, todėl poreikis padovanoti grožio procedūrą ar poilsį tampa ne tik būtinybe, bet ir mada – daugelis vyrų nori padovanoti daugiau nei gėles. Ypatingai dabar, kai sveikinamos ne tik artimos moterys, bet ir kolegės, giminaitės ar draugės, todėl savo artimiausiai moteriai dovanoti tik gėlių vyrai nenori.“

Didesnių ir brangesnių dovanų, remiantis apklausos duomenimis, jos nesitiki, nes mano, kad jos tinkamesnės svarbesnių švenčių proga: gimtadienio, vestuvių metinių ar net Kalėdų. O ir pačios nelinkusios sureikšminti Moters dienos, tačiau vis dažniau šia proga nori save palepinti.

Kovo 8-oji simboliškai reiškia pavasario pradžią, taigi po šaltos žiemos ir saulės trūkumo moterys nusipelnė nerūpestingo pasilepinimo, ypatingo dėmesio ir moteriškai žavių akimirkų. Nors šiuolaikinės moterys labai užsiėmusios, nepriklausomos ir ištvermingos, apklausos rezultatai parodė, kad dovanų jos visgi laukia.


Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/pramogos/kovo-8-osios-proga-moterys-tikisi-dovanu-517-253591#ixzz2taDTak4q 
Follow us: @15minlt on Twitter | 15min on Facebook

 

 Šis masažas - dovana  kūnui ir sielai.

 Masažo tikslas, kad  masažuojamasis kuo  labiau pailsėtų,  nusiramintų, ir pajustų  prisilietimo švelnumą.

 Masažo metu, kada  žmogus pilnai  atsipalaidavęs, masažo  judesiai
 teigiamai veikia  viso kūno ląsteles,  skatina jų gyvybinius  procesus, ko  pasekoje, žmogus po  masažo jaučiasi ne tik  pailsėjęs, energingas,  bet ir atjaunėjęs.   
Kadangi stipriai  harmonizuojamas  dvasinis ir fizinis kūnas, pagerėja savijauta ir nuotaika, užlieja jėgų antplūdis, padidėja darbingumas, suaktyvėja smegenų veikla, pagerėja medžiagų ir kraujo apykaita. 
Lyriški muzikos garsai, malonūs aromatai ir švelnių rankų prisilietimas - visa tai, ko reikia, kad puikiai atsipalaiduotumėte.

 

Masažo procedūros

Trukmė

Kaina

Akcija

 

Viso kūno ajurvedinis

 

 

90 min.

 

45 €

25 €

 

Viso kūno ajurvdedinis

 

60 min.

 

30 €

15  €

 

 

Saldžioji šokolado terapija 

 

60 min.

 

40 €

20 €