Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Straipsniai
Kodėl moteris turėtų rinktis masažuotoją vyrą?
Kodėl moteris turėtų rinktis masažuotoją vyrą?

Straipsnis, atskleidžiantis šydą į masažų kambarį, kuriame moteriai masažą atlieka vyras.  
Kodėl moterys atsisako masažo, kurį atlieka vyras? Ko jos bijo?  
Kokias moterų problemas padeda išspręsti vyro masažuotojo atliekamas masažas? 

plačiau
 
Sveikata ir judėjimas

Sveikata – brangiausias turtas.
Dažnai, kol esame sveiki nevertiname, nesirūpiname ir nesaugome jos. Gaila, bet tik tada, kai aplanko ligos, traumos, negalavimai – imamės priemonių. Kartais net ir prasidėjus negalavimams ignoruojame juos, kol įsisenėja ir tampa nebepakenčiami. Na, o kai kreipiamės į gydytojus, geriame vaistus, tikimės, kad tradicinė medicina išgydys, dažnai permetame atsakomybę gydytojams, tikime, kad tik jie išgydys.

plačiau
 
Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos?
Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos?

Jūs negalite matyti aplink sklandančios energijos plika akimi, bet tikrai galite ją jausti. Turbūt esate girdėję, o gal net patys pajutę, kad kai kurie žmonės laikomi energetiniais vampyrais. Praleidus daugiau laiko greta tokių žmonių jaučiamas nuovargis, išsekimas.


 

plačiau
 
Žvakių magija
Žvakių magija

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Pasak psichologų ir sveikos gyvensenos specialistų, žvakių spalvos ir kvapai sukuria atitinkamą nuotaiką namuose, turi įtakos mūsų jausmams ir savijautai. Svarbu išsirinkti kuo sveikesnes žvakes, kad degdamos jos neterštų patalpų oro. Nors, tiesą sakant, dažniausiai žvakes perkame intuityviai: kai patinka spalva, forma arba per akcijas. Čia ir darome didžiausią klaidą – prastos kokybės žvakės dega juodais dūmais, bėga, būna nekokybiškai nudažytos ir, jeigu ant staltiesės užkrinta lašas tokio spalvoto vaško, jos išvalyti neįmanoma. Todėl žvakes rinkimės kruopščiau.   

Kokios sveikesnės?

Žinoma, kad pagamintos iš kuo natūralesnių medžiagų: sojų, bičių vaško, stearino, kuris išgaunamas iš palmių aliejaus. Deja, dažniausiai žvakės gaminamos iš parafino. Degdamos į orą jos išskiria suodžių, kuriuose gausu anglies, ftalatų, formaldehidų ir kitokių cheminių junginių, ilgainiui galinčių pažeisti nervų sistemą ar net sukelti astmą. Dar blogiau, jei tokias žvakes deginate namuose, kur yra naujagimis. Įvairiais tyrimais nustatyta, kad sintetinių žvakių ir smilkalų dūmai gali trikdyti kūdikių vystymąsi.



 

plačiau
 
Dvasinis energetinis gydymas ateities kartoms
 Dvasinis energetinis gydymas ateities kartoms

Nauji mokslo įrodymai pateikia neginčijamą ilgalaikių tyrimų medžiagą apie naują pasaulėdaros supratimą. Tai reiškia, kad šviesos, arba kvantinės, dalelės yra materijos ir viso ko pradžia, o ne materialiosios dalelės. Pirmiausiai kelia rūpestį tai, kad visuomenė mažai žino apie tikrąją pasaulėdaros sistemą. Įvairiose epochose buvusios valdžios informaciją  pateikdavo savaip. Nežinant elementarių gamtos taisyklių ar dėsnių, ypač apie mikropasaulį, žmogui sunku įsivaizduoti ir suprasti ligų atsiradimo priežastis, jų pašalinimo arba išvengimo mechanizmus. Šiuolaikiniai mokslininkai sako, kad fizikoje iki šiol niekada nebuvo tokio didelio masto įdomių uždavinių. Kas galėjo pagalvoti, kad  fizikai ar inžinieriai dirbs kartu su gydytojais. Dabar visa tai neišvengiama.

plačiau
 
Ką valgyti ir gerti, kad apsisaugotume nuo vežio.
Ką valgyti ir gerti, kad apsisaugotume nuo vežio.

Geriausia terpė vėžiui – nusilpęs imunitetas

Pas J. Ruolią pakliūti nelengva, o ir susitarus čia ne iš karto pateksi: teks palaukti, kol J. Ruolia ras valandėlę laisvo laiko tarp daugybės posėdžių, pacientų ir nesibaigiančių darbų. Šis žmogus sveikatą gelbsti gamtos turtu – įvairiomis vaistinėmis žolėmis, kurių daugumą galima rasti bet kurioje pievoje. Nesupyksta J. Ruolia ir žolininku pavadinamas – ir mama, ir senelė buvo žolininkės. Tad nenuostabu, jog vienas iš keleto Europos fitoonkologų jau nuo pat vaikystės žino, kokį poveikį organizmui turi vienas ar kitas augalas.



 

plačiau
 
Medus ir cinamonas - akivaizdi nauda
Medus ir cinamonas - akivaizdi nauda

Medus ir cinamonas - akivaizdi nauda

 

Natūralus būdas kovai su peršalimo ir širdies ligomis, šlapimo takų infekcija, nemaloniu burnos kvapu, spuogais, nuovargiu, pilvo pūtimu, virškinimo sutrikimais, nutukimu ir dar daug įvairių negalavimų ir organizmo sutrikimų. Sudominom? Taigi, jūsų dėmesiui – medus ir cinamonas.

Kodėl apie tai nešnekama garsiai? Atsakymas labai paprastas - to nenori farmacijos kompanijos. Juk vaistai – tai legalūs narkotikai, kurie yra milijonus nešantis biznis.

Medus - vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti, bet tai jo savybių nekeičia.  Medaus, kaip efektyvios vaistinės priemonės, naudojimas yra paremtas daugybe naudingų savybių, kurių tarpe yra: antibakterinis, baktericidinis, priešuždegiminis ir priešalerginis poveikis. Bičių medų (dėl jo gydomųjų savybių) nuo seno naudoja daugybė tautų.

plačiau
 
Vėžys tai grybelinis susirgimas... ir jis pagydomas
Vėžys tai grybelinis susirgimas... ir jis pagydomas

Vėžinės ląstelės turi unikalų biožymeklį, enzimą CYP1B1. Enzimai – tai baltymai, kurie yra cheminių reakcijų katalizatoriai. CYP1B1 keičia cheminę struktūrą medžiagos, vadinamos salvestroliu ir randamos vaisiuose ir daržovėse. Cheminė reakcija paverčia salvestrolį į komponentą, žudantį vėžines ląsteles ir nekenkiantį sveikatai. Enzimas CYP1B1atsiranda tik vėžinėse ląstelėse ir reaguoja su salvestroliu, esančiu vaisiuose ir daržovėse, sudarydamas substanciją, kuri užmuša tik vėžines ląsteles!

 

plačiau
 
Judėjimo atsisakęs mokinys: paauglio stuburas – lyg senolio
Judėjimo atsisakęs mokinys: paauglio stuburas – lyg senolio

Netylant kalboms apie vis prastėjančią mokinių laikyseną ir sveikatą, keliose Vilniaus progimnazijose jau šią savaitę per pertraukas tarp pamokų bus pradėtos rengti specialios mankštos.

DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. 

plačiau
 
Nugaros skausmai: kaip gydyti ir kaip jų išvengti Skaitykite daugiau:
Nugaros skausmai: kaip gydyti ir kaip jų išvengti  Skaitykite daugiau:
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad kasmet, 2012 m. rugsėjo 6–12 d. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), skelbia kasmetine Nugaros savaite. PSO informuoja, kad apie 70–80 proc. žmonių bent kartą gyvenime yra patyrę nugaros skausmus.

Skaitykite daugiau: 

plačiau
 
1   2   sekantis  >>